חידוש מעקות ברזל​


הברזל התגלה בעבר הרחוק וכבר אז נמצאו לו שימושים רבים. הוא נמצא בשימוש בכל התרבויות מזה אלפי שנים והוא ידוע כחומר חזק ועמיד מאוד. לכן, אין פלא שהוא תופס מקום חשוב ביותר בענף הבניה ומשמש גם לייצור פתרונות עמידים לצרכי בטיחות ולמטרות אסתטיות ועיצוביות. מעקות וגדרות רבים עשויים ברזל וכן גם שערים, אבל ישנה בעיה אחת. הבעיה המרכזית היא שעם הזמן, הברזל מחליד, משנה את צבעו ומאבד את האסתטיות ואת האטרקטיביות שלו. כאשר מצב כזה קורה, ניתן להזמין שירות של חידוש מעקות ברזל. בחברת גוון בצבע מתמחים בחידוש וצביעת כל סוגי המעקות. זמינים גם לביצוע עבודות מסוגים אחרים, כגון חידוש משקוף, צביעת סורגים, צביעת גדרות ועוד. 

שומרים על סביבת העבודה 
כיצד אנו מבצעים פעולה מקצועית של חידוש מעקות ברזל? מכיוון שאנו מתייחסים בכל הרצינות לכל עבודה ומכיוון שאו מתמחים בביצוע חידוש מתכות ברמה גבוהה, תמיד נבצע עבודת הכנה שתבטיח איכות. דבר ראשון, נסלק מהאזור העבודה כל פריט שיכול להפריע, להינזק או לסכן. על מנת שלא ליצור אי נוחות ללקוח, במידה והעבודה נעשית בתוך אזור המגורים, בית או משרד, ניתן לעטוף היטב פריטים שונים מבלי לבצע פינוי. קירות סמוכים, עמודים וכיוצא בזה – ייעטפו על מנת שיישמרו היטב. 

כל הצבעים פרוסים לפניכם 
שלב נוסף בביצוע חידוש מעקות ברזל לאחר ההכנה הראשונית יהיה הטיפול בברזל עצמו. רבות מהעבודות של חידוש מתכת מתחילות בטיפול על הברזל או המתכת עצמם, לפני הצביעה. פעולות נדרשות יהיו ניקוי כולל של המעקה מלכלוך או מאבק, ליטוש חלודה ושיוף משטח העבודה עד שיתקבל משטח חלק. 

רק לאחר שהסתיימה עבודת ההכנה הזאת שהיא חלק בלתי נפרד מביצוע חידוש מעקות ברזל ניתן יהיה להגיע ללב העניין – החידוש עצמו. בתיאום עם הלקוח, נעשית מראש בדיקה מהו הצבע ומהו הגוון הרצויים. בכל עבודה של חידוש, חידוש משקוף, גדר או מעקה, אנו יכולים להציע מגוון רחב מאוד של צבעים שמהם ניתן לבחור את הרצוי. יש לנו מניפות מגוונות שיתאימו כל סוגי המעקות והגדרות בלי שיהיה צורך להתפשר. 

כל סוגי הפרויקטים 
לאחר סיום העבודה, לאחר גמר כל פרויקט של חידוש מעקות ברזל, לא נעזוב את השטח לפני שנקפל את הציוד ונסיר את הפריטים שעטפנו בהקפדה. מבחינתנו, עבודה של חידוש מתכות הסתיימה רק כאשר הלקוח שבע רצון מהאיכות ומקבל לפניו מעקה, גדר (או כל דבר אחר) באיכות אסתטית חדשה לחלוטין. 

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לביצוע עבודות חידוש מתכת, אם אתם רוצים חברה שיודעת לעמוד בזמנים לבצע כל עבודה בתחום, הגעתם למקום הנכון. מובטחת עבודה נקיה ואיכותית. מובטחת עמידה בזמנים ואפילו אחריות. מקבלים הזמנות לכל סוגי הפרויקטים בחידוש ובצבע, הביצוע באתר הלקוח. 
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת