חידוש צבעי ברזל​


ישנם חומרים שמעצם טבעם משמשים אותנו לפרק זמן קצר. כוס נייר, למשל, זורקים לאחר השימוש. אך כאשר מדובר במוצרים שעשויים ברזל או מתכת, השימוש בהם אמור להימשך למשך פרק זמן ארוך. אך במשך פרק זמן של שנים, מוצרי ברזל מאבדים את צבעם ועלולים להיהרס בשל חלודה, אבל יש פתרון. 

על מנת לשמור על חזות יפה וחדשה, במקום לזרוק כסף על החלפה, הטוב ביותר זה לבחור בחידוש. אנו, בחברת גוון בצבע, מתמחים בחידוש מוצרי ברזל ומתכת בשיטת צביעה איכותית במיוחד. חידוש צבעי ברזל – כך תוכלו לחסוך כסף בלי להתפשר על חזות חדשה. ישירות על גבי ברזל או אלומיניום, אנו פועלים בשיטת ההתזה. 

מחדשים מגוון מוצרי מתכת 
מתי חידוש צבעי ברזל יכול להתאים? גוון בצבע מתמחים במגוון רחב של פעולות חידוש, במגוון רחב של מוצרים ממתכת. חידוש צבעי ברזל בהתזה ניתן לבצע על גבי סורגים מברזל או מפלדה. החידוש יכול להתבצע גם על גבי שערים, דלתות או משקופים. ניתן להשתמש בשיטה המהירה והיעילה הזאת בכל משטח, על גבי פסלי מתכת וגם חלונות, מסגרות וגם פרופילים. 

הדבר הטוב ביותר הוא לבצע חידוש צבעי ברזל לפני שמופיעה חלודה. יחד עם זאת, בהרבה מאוד מקרים ניתן לשקם גם מתכת חלודה באמצעות צביעה. יש בנמצא צבעים שניתן ליישם ישירות על החלודה, באופן שלא רק יוצר רושם חדש אלא גם מונע לחלוטין את המשך היווצרות החלודה. ניתן להזמין שירות חידוש צבעי מתכות בתוך הבית או מחוצה לו. ניתן לחדש תריסי אלומיניום ופרופילים וכן מגוון חלקי ברזל. 

קבלו איכות ואחריות 
שירות חידוש צבעי ברזל מבוצע על ידי צוות עתיר ניסיון, חמוש במרססים איכותיים וצבעים מעולים. כל מה שהלקוחות צריכים לעשות זה לבחור את הגוון הרצוי. אין צורך לפנות את סביבת העבודה, לא צריך להזיז רהיטים או לבצע פירוק של תריסים, מעקות, חלונות. חידוש צבעי אלומיניום בהתזה מבוצע בתוך זמן קצר, לאחר הכנה מתאימה. ההכנה כוללת ניקוי של המשטח, לפעמים קילוף שאריות צבע ישן וכן כיסוי סביבת העבודה לצורך שמירה על הניקיון. 

לאחר שעבודת ההכנה מסתיימת, מבצעים את המלאכה העיקרית - חידוש צבעי ברזל. חיש מהר, שכבת צבע חדשה מיושמת בדיוק באזור הרצוי, והייבוש (המהיר למדי) מביא לתוצאות הרצויות. חידוש צבעי ברזל בהתזה חוסך כסף וזמן. מכיוון שלא צריך לפרק ברגים או לפנות את המשטח שצובעים לבית המלאכה, הלקוח לא צריך לשלם על שירות מיותר. התשלום הינו אך ורק על הצביעה, על החידוש. 

חברת גוון בצבע מזמינה גם אתכם להתרשם וליהנות מאחריות לזמן ארוך. חידוש צבעי מתכות ו-5 שנות אחריות, כי אנו בטוחים באיכות שאנו מספקים. רוצים לשאול עוד, על חידוש צבעי אלומיניום בהתזה? פנו אלינו ונשמח לעזור. 
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת