חידוש צבע חלונות


אין כמו צבע טרי בכדי ליצור תחושה של התחדשות, התחלה חדשה, פריחה. אין ספק כי הדרך הטובה, המהירה והנוחה ביותר לחדש את סביבת המגורים שלכם או את סביבת העבודה שלכם היא לחדש את הצבע הישן. לא רק את הקירות כדאי לצבוע מפעם לפעם כי אם גם את החלונות. אם נכנסתם לבית יד שניה שרכשתם, אם שכרתם משרד או חנות, אם אתם משפצים ומשפרים, כדאי לכם לקחת בחשבון חידוש צבע חלונות. ואם נדמה לכם שיש צורך בפעולת הכנה מורכבת או מסובכת לצורך כך, הרשו לנו להציג לכם שיטת צביעה יוצאת מן הכלל. בחברת גוון בצבע אנו מתמחים בשימוש בהתזה. חידוש צבע חלון בהתזה מאפשר לכם להתחדש כראוי, במחיר נוח והכל - בזמן ביצוע מהיר להפליא. 

מהי שיטת ההתזה 

כיצד מתבצע חידוש צבע חלונות באמצעות שיטת ההתזה? חידוש חלונות מתבצע באמצעות ציוד מיוחד שמיישם את הצבע בצורה של תרסיס. לא רק ששיטה זו מאפשרת ביצוע מדויק ומהיר, היא גם מאפשרת ביצוע ללא פעולת הכנה רצינית. לא צריך לפרק את החלון, לא צריך לפנות את החדר מרהיטים או משטיחים. כדי לבצע חידוש צבע חלונות בהתזה בלי ללכלך, כל מה שנדרש מאיתנו זה לכסות את אזור העבודה שאותו לא רוצים לצבוע. לאחר הנחת יריעות בסמוך לחלון ולאחר כיסוי כל דבר אחר שעשוי להתלכלך, מגיע הצוות המקצועי ללב העניין. את הצבע שבו בחרתם מרססים על מסגרת החלון ועל הפרופיל ומתקבלת שכבה אחידה, בגוון הרצוי לכם. 


ראוי לציין כי שיטת ההתזה משמשת לא רק לצורך חידוש צבע חלונות. ניתן לבצע בשיטה כזאת חידוש של צבע בכל מרכיב ממתכת או מאלומיניום שתרצו. חידוש צבע לאלומיניום יכול להתאים כאשר רוצים לצבוע משקופים, מסגרות או מעקות. ניתן באופן כזה לחדש דלתות, שערים או גדרות. כל שתרצו ניתן כך לחדש במהירות, בלי לפרק, בלי הכנות מורכבות. לאחר ניקוי משטח העבודה מלכלוך, מאבק, משומן או מצבע מתקלף, העבודה מתקדמת במהירות. 

חידוש אלומיניום וכל סוגי המתכות 

אנו מגיעים לכל לקוח ומבצעים באופן מיומן ביותר חידוש צבע חלונות. אנו מגיעים ללקוחות פרטיים וגם לוועדי בתים. אנו מבצעים חידוש צבע חלון בהתזה בחנויות, במשרדים, במפעלים ובכל מקום אחר שבו אנו נדרשים. ביכולתנו להציע מגוון רחב מאוד של גוונים, לפי רצונכם ובהתאם לבחירתכם. 

אנו בטוחים באיכות העבודה שאנו מספקים ולקוחותינו מעידים על כך. חידוש צבע חלונות נעשה על ידינו בסטנדרט גבוה ותעיד על כך גם העובדה שאנו מעניקים אחריות. רוצים לחדש את הסורגים או את המעקות? רוצים חידוש חלונות בהתזה באחריות ל-5 שנים? קראו לנו והשאירו את הביצוע בידיים טובות. פנו עוד היום לחברת גוון בצבע - חידוש צבע אלומיניום ולכל סוגי המתכות. 
 
חידוש חלונות

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת