חידוש צבע למתכת


מתכות יכולות להיות רכות יחסית (למשל זהב טהור) והן גם יכולות להיות קשיחות עד מאוד. מתכת יכולה לשמש ליצירת כלי עבודה וגם ליצירת מנועים, גדרות, מעקות או דלתות. בכל מטבח יש אין ספור כלי מתכת ובכל מבנה מקובעים גופי תאורה ממתכת. כאשר צבעה של המתכת מתיישן, לא צריך לזרוק ולקנות חדש. הרבה יותר חסכוני, הגיוני ונכון לבצע חידוש. על מנת להזמין שירות מושלם של חידוש צבע למתכת צרו קשר עם גוון בצבע. אנו מתמחים בחידוש של גדרות ושערים ומציעים שירות מעולה של חידוש צבע סורגים. אנו מחדשים אלומיניום, ברזל ומתכות נוספות, בבתי מגורים, בבתי עסק, ובכל מקום שאליו אנו מוזמנים. 

התוצאות שנראות ממש חדשות 
אנו מאמינים כי חידוש צבע למתכת צריך להתבצע באופן ראוי לשמו, באופן שבו הצבע מיושם באופן מושלם, בשכבה מושלמת. אנו מאמינים כי התוצאות חייבות להיראות ממש חדשות, ממש ולא בערך. אנו מציעים אחריות מלאה עבור התוצאה, משום שאנו בטוחים באיכותה של השיטה שבה אנו עובדים. מהי בדיוק השיטה הזאת? זהו חידוש צבע למתכת בהתזה. כי זו השיטה הטובה ביותר, המהירה ביותר והאיכותית ביותר. 

בדרך כלל, חידוש צבע למתכת מיושם על משטחים גדולים למדי. פעמים רבות, היישום נעשה על פני שטח שכוללים פיתולים, פיתוחים, עיצובים שונים. אם ניקח לדוגמא חידוש צבע לסורגים, הרי שלא קל יהיה להגיע לכל פינה ופינה באמצעות מברשת וצבע. שיטת ההתזה מאפשרת ביצוע מעולה, לאורך כל הדרך. 

גוון בצבע לגימור מושלם 
אצלנו ניתן להזמין חידוש צבע למתכת במבחר גדול מאוד של גוונים. התוצאות אצלנו נשענות על ניסיון רב ועל צבעים באיכות שנבחרת במיוחד. כל עבודה - חידוש צבע סורגים, חידוש של משקופים, פרופילים או כל משטח מתכתי אחר, תבוצע בכל הרצינות, בכל צבע שתרצו. ביכולתכם לבחור מתוך מניפות הצבעים גוונים מרהיבים, שיאפשרו גימור מושלם. 

אנו גאים בכך שהלקוחות שלנו ממליצים עלינו בכל פה. אנו גאים להציע ללקוחותינו עבודה איכותית, באחריות. כאשר לקוח, כל לקוח, מזמין אצלנו חידוש צבע למתכת הוא יכול לצפות לעבודה מיומנת וזריזה. חידוש צבע למתכת בהתזה מבוצע באופן מהיר ונקי. לא צריך לפרק סורגים או חלונות. לא צריך לפרק דלתות מעל הצירים או שערים. ברוב המוחלט של המקרים, החידוש מבוצע במקום, לאחר שאנו מכסים את האזור הסמוך, שאותו לא רוצים לצבוע או ללכלך.

מחזירים חיים למתכת  
הסוגרים אצלם נראים ישנם? אל תמהרו להזמין חדשים. אם זה רק עניין של צבע, אם הסורגים לא אכולים מרוב חלודה, אם הם יציבים וטובים, חבל לשפוך כסף ולייצר פסולת וגרוטאות ממוצר טוב.  פנו אלינו ותיווכחו כיצד חידוש צבע לסורגים מחזיר להם את החיים. אנו מחזירים חיים למשקופים, לחלונות, לשערים. מקבלים הזמנות מעסקים, מפרטיים, מוועדים וממוסדות. 
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת