צביעת אלומיניום

אלומיניום הינו אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר, הנמצאים בשימוש גם לצרכים תעשייתיים וגם לצרכים ביתיים. זהו חומר עמיד למדי ויחד עם זאת קל וגם נוח לעיבוד. אך מכיוון שאלומיניום איננו נראה במיטבו כאשר הוא איננו צבוע ומכיוון שצבע איכותי יכול להגן ולשמור על המשטח מפני שריטות ופגיעות אחרות, נבקש הפעם לספר על צביעת אלומיניום ועל האופן החדשני שבו ניתן לבצע כיום פעולה מסוג זה. 

צביעת אלומיניום בבית ומחוצה לו 
האלומיניום מצוי בכל מקום בבית שאליו נפנה את מבטינו. בין היתר ניתן למצוא בבית משקופים מאלומיניום ופרופילים שעשויים חומר זה. ניתן למצוא גם תריסי אלומיניום וגם מסילות לדלתות הזזה, חלקי פרזול ועוד ועוד.

חברת גוון בצבע הינה בעלת ניסיון רב בפרויקטים צביעה ביתיים הכוללים גם צביעת אלומיניום. את העבודה אנו מבצעים לא באמצעות מברשות וגם לא תוך שימוש ברולרים. במקום זאת, אנו עושים שימוש במכשירי התזה ייחודיים ומשוכללים, שמאפרים ליישם את הגוון שאתם בוחרים במהירות וביעילות. הצבעים האיכותיים מיובאים מחו"ל, הם מתייבשים בקלות ונשמרים בכל הדרם למשך שנים. 
 
 

ניתן לצבוע את כל סוגי המעקות, החלונות, התריסים, הפרופילים וכן את כל יתר מוצרי האלומיניום בשלמותם. בהתזה ניתן לצבוע כל מה שנמצא בתוך הבית וגם מחוצה לו. ניתן לצבוע גדרות ופרגולות, גופי תאורה וכל דבר אחר. כל פרויקט, אפילו גדול למדי, מבוצע תוך זמן ביצוע מהיר מאין כמוהו. וזה עוד לא הכל – מכיוון שאנו מאמינים בתוצאות שאנו מבטיחים ובאיכות לאורך זמן, אנו מעניקים 5 שנות אחריות. 

הניסיון שעושה את ההבדל
צוות גוון בצבע בקיא בצביעת כל מוצרי האלומיניום, בין אם מעובדים ובין אם בתהליך העיבוד. מבצעים צביעה איכותית ללקוחות ביתיים וגם עסקיים, כאשר אין צורך לבצע פירוק או פעולות הכנה משמעותיות אחרות לפני ביצוע העבודה. 

כל העובדים מנוסים במלאכתם ומשתמשים במיטב פתרונות ההתזה שמאפשרים יישום אחיד, מדויק ותוצאות מרהיבות לעין. 
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת