צביעת ארונות מטבח

החלפה של מטבח ישן בחדש כרוכה בהוצאה כספית ניכרת מאוד. זהו צעד מורכב שכן החלפה של מטבח ישן בחדש גם מחייבת הרבה עבודה לצרכי פירוק ולאחר מכן הרכבה.

חשוב אם כן לדעת שניתן להימנע מרכישת מטבח חדש ועדיין להשיג תוצאות נפלאות בצעד פשוט ומתבקש. על ידי צביעת ארונות מטבח בהתזה בצבע הנכון אפשר להפוך את המטבח הישן לבעל מראה חדיש, מאיר עיניים ויפה להפליא. חברת גוון בצבע מתמחה בביצוע עבודות מסוג זה, בדרך ייחודית שכדאי להכיר. 

צביעה מושלמת – בלי פירוק

כיצד אתם מדמיינים את הדרך בה צובעים עבורכם את כל ארונות המטבח? יתכן שאתם מעלים בדעתכם מישהו עם שלל מברשות וקופסאות צבע. יתכן שאתם מדמיינים שלפני העבודה מפרקים את כל הדלתות ואת כל המגירות כדי שהצביעה תהיה מושלמת. אבל חברת גוון בצבע מבצעת את הצביעה באופן אחר לחלוטין. 
 
 
צביעת ארונות מטבח

אנו מסוגלים לבצע צביעת ארונות מטבח בהתזה, כפי שהם – בלי שצריך לפרק אותם, בלי שצריך להתעסק עם שלל מברשות אבל עם יכולת להשיג תוצאות מרהיבות ומדויקות להפליא. כיצד אנו עושים זאת? יש לנו את הטכניקה, הציוד והידע לצבוע את ארונות המטבח שלכם באמצעות התזה. בזמן שמישהו אחר יפרק את הדלתות ויכין את האזור לעבודה, אנו כבר נספיק להגיע, לצבוע, ולהציג לכם מטבח שנראה חדש וללא רבב. 

צביעה מושלמת ומדויקת 

באמצעות מכשירי התזה ייחודיים ניתן להשלים צביעת ארונות מטבח בהתזה במהירות מדהימה. טכניקה של צביעה כזאת מיישמת את הצבע בשכבה אחידה, בלי להשאיר נקודות בלתי צבועות, בלי לפספס ובלי לחפף. מכונות ההתזה מתופעלות על ידי צוות מקצועי, שכבר הספיק לבצע את כל עבודות הצביעה האפשריות – בבתים, בדירות, במשרדים ובעסקים.

אנו עובדים אך ורק עם הצבעים האיכותיים ביותר, שיכולים להתאים לכל סוגי המטבחים – בין אם מדובר במטבחי עץ מלא ובין אם מדובר במטבחי סנדוויץ' או MDF. הצבעים שבהם אנו עושים שימוש מגיעים מחו"ל, בהזמנה מיוחדת. הם ישמרו על הארונות שלכם כמו חדשים, לאורך זמן. לכל לקוח מובטחת אחריות למספר שנים כך שאפשר בהחלט לצפות לתוצאות מעולות.  
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת