צביעת ברזל

ברזל הינו אחד החומרים החזקים והעמידים המשמשים אותנו – גם בבית וגם מחוצה לו. החיסרון המרכזי של הברזל טמונה בעובדה שעם הזמן הוא מחליד. מתרחש תהליך של קורוזיה שפוגע בחוזק ובעמידות.

מהו הפתרון? הפתרון הטוב ביותר הינו להקפיד על צביעת ברזל בצבעים מתאימים. ישנם צבעים שמתאימים ליישום על גבי ברזל השמור במצב טוב. ישנם צבעים שיתאימו גם לשימוש על גבי ברזל שהחל להתחמצן (להחליד).

במקרה זה, חומרי הצבע מבצעים פעולה כימית שמתקשרת עם החלודה כך שהחלודה נעלמת. חברת גוון בצבע מבצעת צביעה בטכניקות מתקדמות על חומרים שונים, לרבות ברזל. ניתן להזמין עבודות צביעה ללקוח הפרטי, ללקוח העסקי, לבתים, למשרדים וגם למפעלים. 

לא זורקים – צובעים 
שירות מקצועי של צביעת ברזל לא רק מונע מהברזל להחליד. זהו תהליך שיכול להשיב לחיים חפצים ישנים וניתן באופן זה לחסוך כסף רב. במקום להשליך חפצי ברזל, במקום להתקין גדר חדשה (במקום גדר ברזל וותיקה), במקום לזרוק דלת ברזל מעוצבת או לפרק ולסלק מעקה ישן מברזל – הרבה יותר פשוט, כדאי ומשתלם פשוט לצבוע. 
 
 

חברת גוון בצבע מבצעת צביעת ברזל בטכניקה מעולה שנקראת התזת צבע. בצורה כזאת ניתן להשיג כיסוי מלא של כל משטח, גם באזורים שקשה או שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות פתרונות אחרים כגון מברשת או רולר. כמובן, לא רק ברזל ישן ניתן לצבוע בשיטה זו. זוהי דרך טובה לחדש ולהתחדש. כאשר רוצים לשנות את החזות המיושנת, אין כמו צבע טרי. אם הצבע הישן מתקלף – פשוט בוחרים גוון חדש ובתוך זמן קצר הכל נראה אחרת לגמרי. 

צביעה מושלמת ללא פירוק
חברת גוון בצבע מבצעים צביעת ברזל בכל צורה וגודל. ניתן לבצע את הצביעה גם בבית או בסביבתו, גם במפעל ובכל מקום. לא צריך לבצע פירוק, גם אם מדובר במסגרות, פרופילים, דלתות. זמן הביצוע מהיר והאיכות גבוהה במיוחד. ניתן לצבוע גם קורות ברזל, גדרות, מחסנים, דלתות, סורגים, מעליות. ניתן ללא קושי לצבוע בשיטה זו גם מתקנים שונים ואפילו פסלים או אומנות שימושית. 
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת