צביעת דלתות

כאשר בכניסה אל הבית מקבלת את פניכם דלת ישנה, מקבלת אתכם בעצם אווירת נכאים לא נעימה. גם כאשר דלתות הפנים בבית כבר נראות ישנות, הדבר מעורר את הרושם שהבית כולו עייף ועצוב. איך אפשר לחדש את הבית בלי להיכנס להוצאות מיותרות? בלי טרחה ובלי מאמץ?

את כל זאת ניתן להשיג באמצעות שירות צביעת דלתות בהליך ייחודו ויוצא מן הכלל. חברת גוון בצבע, המומחים בצביעה בהתזה, מבצעים צביעה של כל סוגי הדלתות – בבתים פרטיים, בדירות יוקרה, בדירות רגילות, במשרדים, בעסקים, בחנויות ובקיצור, בכל מקום. 

הפתרון לצביעה מהירה במיוחד 
מדוע צביעת דלתות באמצעות התזה תתאים גם לכם? ללא ספק, זוהי הדרך לצבוע ולרענן את הדלתות במהירות הבזק. באמצעות מכשיר מיוחד להתזת הצבע ניתן להשלים את הצביעה מכל הזוויות ואפילו – בלי לפרק את הדלת ממקומה. ההתזה של טיפות הצבע הזעירות מאפשרת ליישם את הצבע המתאים לכם באופן אחיד וכמובן גם מדויק. 
 
 

אם פעם היה צריך לפרק את הדלת, לצבוע צד אחד, לחכות לייבוש, להפוך לצד השני ושוב לצבוע, כיום הכל נעשה בבת אחת. מומחי הצבע של "גוון בצבע" יגיעו אליכם, וכל מה שתצטרכו זה רק לבחור את הגוון המתאים. חיש קל הדלת או אפילו מספר דלתות, הכל יהיה צבוע היטב תוך שמירה על ניקיון מסביב. רוצים יותר? אצלנו תוכלו להזמין גם שירות מהיר ואיכותי של צביעת ארונות מטבח, , אפילו מכשירים שונים כגון מזגנים או מקררים. 

איכות מובטחת 
באיזה צבע אתם רוצים את הדלתות שלכם? צבע שקט ורגוע או חם ובוהק? אצלנו תוכלו להזמין צביעת דלתות בכל גוון וצבע, במהירות וגם באחריות. על כל עבודות הצביעה מקבלים אחריות לא לחודש וגם לא לחצי שנה. אחריות ניתנת עד ל-5 שנים כי אנחנו בטוחים באיכות שאנו מספקים. 

כאשר העבודה מתבצעת באיכות וגם במהירות, תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמעט לפני שתספיקו למצמץ. בזכות המהירות וההקפדה על כל פרט, גם הלקוחות העסקיים שלנו תמיד מרוצים ותמיד ממליצים. הצבע על הדלת מתקלף? רוצים להתחדש? גוון בצבע, והכל עומד להיראות אחרת.  
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת