צביעת מתכות​


מתכת נחשבת לאחד מחומרי הבניה הנפוצים והחיוניים. לצד היותה חשובה בבניית פיגומים ויסודות, היא נחוצה גם לצורך הקמת מרפסות, מעקות, סורגים וכן הלאה. מכיוון שהמתכת חזקה אך גם עשויה להחליד, מקובל מאוד לבצע צביעת מתכות, במיוחד כאלה החשופות לאוויר הפתוח. ולא רק מתכת חדשה נהוג לצבוע. מעת לעת נהוג לבצע חידוש בצבע, גם מהטעם האסתטי. אם אתם משפצים את הבית, הזמינו את המומחים של חברת גוון בצבע, על מנת שהללו יבצעו עבורכם צביעת מעקה מרפסת. הזמינו אותנו לצורך צביעה של סורגים, שערים, גדרות וכל דבר אחר שתצטרכו. 

מומחים לצביעה בהתזה 
בחברת גוון בצבע מבצעים צביעת מתכות מכל הסוגים, לרבות ברזל, פלדה או אלומיניום. את הפעולה אנו מבצעים באתר הלקוח, במיומנות שנשענת על ניסיון רב. מרבית הפרויקטים שאנו מבצעים נעשים בשיטת ההתזה, לא באמצעות מברשות. מדוע צביעת מתכות בהתזה יעילה כל כך? זאת, מכיוון שהיא מתאימה לצביעה של כל משטח, גם אם איננו אחיד כמו קיר. זוהי הדרך המעולה לצבוע גדרות או משקופים באופן אחיד לחלוטין. 

אך לא רק בגלל שמקבלים תוצאות אחידות כדאי להזמין צביעת מתכות בהתזה. יתרון חשוב נוסף מבוסס על כך שניתן לבצע את המשימה הזאת בלי שצריך לבצע פירוק של חלקים. חברת גוון בצבע מציעה שירות מלא של צביעת מתכות ברזל, מכל סוג, בכל גודל ובכל מקום. אנו מגיעים, מבצעים את כל פעולות ההכנה הנדרשות ולבסוף – צובעים. 

גם לכם מגיעה צביעה באחריות 
בזכות צביעת מתכות מקצועית, ניתן להפוך כל פריט מברזל לפריט מרהיב, יפה לעין ומאוד אסתטי. הצביעה שומרת מפני חלודה והיא מתאימה גם כאשר רוצים להתחדש ולזכות בפריט חדש, בלי לקנות חדש. בזכות צביעת מעקה מרפסת, למשל, מקבלים בעצם מרפסת ומעקה שנראים כמו חדשים, בלי להיכנס להוצאות יקרות. 

בגוון בצבע מתקבלות הזמנות לכל סוגי העבודות. בין הלקוחות שלנו ישנם בעלי בתים, ועדים, לקוחות עסקיים. אנו מבצעים צביעת מתכות באופן יסודי ותוך מחויבות לתוצאות. בכל עבודת צביעת מתכות בהתזה אנו מעניקים תעודת אחריות ללקוחותינו. לא משנה מי אתם או מה נחוץ לכם, אנו סבורים כי גם לכם מגיעה צביעה איכותית, באחריות מלאה. 

קצב מהיר ואיכות גבוהה
בכל עבודה אנו מקפידים להשתמש בצבע מקורי, איכותי ומרהיב. ביכולתכם לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים, כך שלא משנה מה נחוץ לכם, תמיד תרגישו מרוצים. יש לכם שער, דלת, מסגרת או משקוף שתרצו לחדש? יש לכם כל פריט מתכתי שזקוק לצבע טרי? פנו אלינו וקבלו שירות מכל הלב, צביעת מתכות ברזל ללא פשרות. והדובדבן שבקצפת – אנו תמיד עובדים נקי ומסודר. אנו תמיד עובדים בקצב מהיר, שכן מכשירי הצביעה בריסוס מאפשרים להציע גם קצב עבודה מהיר וגם איכות בעת ובעונה אחת. 
 

לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-405
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-405


דוא"ל

contact@gavanb.com

כתובת
מרחביה 6, גני תקווה

גוון בצבע
הכל עומד להיראות אחרת